Rozhodli sme sa, že chceme našich klientov chrániť nielen pri jazde autom, ale aj počas dovolenky, cestovania a spoznávania iných krajín. Snažili sme sa naše cestovné poistenie Genertel navrhnúť tak, aby boli naši klienti počas cestovania chránení komplexne, a aby nemuseli za túto ochranu zaplatiť prehnanú čiastku.

Poistenie do zahraničia by mala byť povinná jazda

Nikto nechce myslieť na to, že sa mu na vytúženej dovolenke niečo stane. Je to však, bohužiaľ, bežná realita. Ročne sa tisícky slovenských dovolenkárov vracajú s nie veľmi príjemnými zážitkami. Časté sú zdravotné problémy či zranenia. Medzi najčastejšie patria žalúdočné či tráviace problémy, alergické reakcie, úrazy, ale aj vážnejšie zdravotné komplikácie. Ak by ste sa do zahraničia nepoistili a potrebujete lekársku pomoc, vaše výdavky by sa mohli vyšplhať až na niekoľko desiatok tisíc eur. Časté sú aj krádeže či poškodenie majetku inej osoby. Preto sa skutočne neoplatí riskovať, že vás dovolenka vyjde naozaj draho. Za pár eur získate poistnú ochranu, a v prípade problémov za vás uhradíme tieto neúnosné výdavky.

GIF

 Nie je balíček ako balíček

Je veľmi ťažké vybrať si z ponuky cestovných poistení, ktorá je v súčasnosti naozaj široká. Môžete navštíviť rôzne porovnávače, dajte si však pozor na to, čo vlastne porovnávajú. Pri jednom poistení vám môže síce vyjsť bezkonkurenčná cena, ale máte napríklad poistené len liečebné náklady. Keď k tomu prihodíte poistenie batožiny alebo zodpovednosti za škodu, môže sa cena vyšplhať na dvojnásobok.

Vyberáte počet dní, krytie zostáva

Naše balíčky sa nelíšia svojím obsahom. Môžete si vybrať zo 4 variantov, cena sa líši na základe počtu dní, počas ktorých je klient krytý. Najvýhodnejšie vychádza ročné cestovné poistenie, vďaka ktorému máte poistnú ochranu vždy, keď počas roka prekročíte hranice.

cestovne balicky

 

Poistene platí na území celej Európy a každý balíček obsahuje všetky 4 najdôležitejšie krytia, preto netreba už nič pripoisťovať, ani sa obávať navýšenia ceny.

poistne-krytie-upravene

Poistiť sa zvládnete aj z mobilu

Poistenie už dávno nevyžaduje dlhé čakanie na pobočkách. Cestovné poistenie u nás uzavriete zopár klikmi cez webovú objednávku na cp.genertel.sk alebo krátkym hovorom s operátorom na telefónnom čísle 0850 555 555. Všetky potrebné dokumenty vrátane asistenčnej kartičky vám budú doručené na e-mail. V prípade poistnej udalosti jednoducho kontaktujete asistenčnú službu na čísle uvedenom na kartičke.

 

Aj naše zvieratká sa vybrali na dovolenku. Pozrite, ako niektoré z nich dopadli. 🙂