Vianoce sa blížia a my sme sa rozhodli, že by sme radi našich klientov potešili darčekom. A pristúpili sme k tomu naozaj zodpovedne. Vybrali sme darček, ktorý má skutočnú hodnotu, pretože vďaka nemu môžete spoznať nové miesta, zrelaxovať a naplniť si pamäť aj album spomienkami.

Aký darček vás teda čaká?

Pre každého nového klienta, ktorý si u nás uzatvorí PZP, je už pripravený cestovný poukaz v hodnote 100€. Pýtate sa, na čo ho môžete využiť? Ideálne na krátke hotelové balíčky, to znamená napríklad 2 noci v príjemnom hoteli, v peknej lokalite, ktorú si sami vyberiete, vrátane raňajok a poukážky na stravovanie.

pobyt k PZP

Vybrať si môžete z vyše 200 hotelov po celej Európe, ale vôbec nemusíte cestovať ďaleko a môžete sa rozhodnúť pre jeden zo slovenských hotelových balíčkov, napríklad vo Valčianskej Doline, v Starom Smokovci, ale navštíviť môžete napríklad aj Piešťany či Banskú Štiavnicu.

Poukaz získa každý, kto splní podmienky. Bez výnimky.

Nemusíte sa báť, že by ste poukaz nezískali, napríklad z dôvodu nízkeho poistného a podobne. Na to, aby sme vám darček poslali, stačí splniť tieto 3 podmienky:

  1. Uzatvoriť si Povinné zmluvné poistenie Genertel v termíne od 14.11.2016 do 31.12.2016 na motorové vozidlo.
  2. Uzatvoriť si PZP buď na našom webe alebo s naším operátorom na čísle 0850 555 555.
  3. Uhradiť poistné do 10 pracovných dní.

To je všetko. 🙂 Okrem výhodnej poistky sa tak môžete tešiť z poukazu na dovolenkový balíček. Poukaz vám pošleme na váš e-mail do 10 pracovných dní od uhradenia poistného.

Ak by ste si chceli bližšie pozrieť pravidlá našej vianočnej akcie, nájdete ich na našej stránke www.genertel.sk/poukaz.

GIF

Necestujete? Obdarujte svojich blízkych

Cestovný poukaz môžete použiť aj ako darček pod stromček pre niekoho blízkeho. Poukaz sa totiž neviaže na vaše meno, pre jeho uplatnenie je dôležitý len jedinečný kód, ktorý sa nachádza priamo na ňom.  Môžete ho teda vytlačiť a darovať tak niekomu pod stromček kúsok oddychu na príjemnom mieste, ktoré si sám vyberie.

vianocny darcek k PZP

Mám poukaz, a čo teraz?

Na poukaze, ktorý od nás po uhradení PZP dostanete, budete mať jedinečný rezervačný kód. Cez tento kód sa prihlásite, a online alebo cez telefón jednoducho rezervujete vybraný pobyt. Všetky potrebné informácie, aj odkaz na stránku pre rezerváciu pobytov, nájdete buď priamo na poukaze, alebo na www.genertel.sk/poukaz.

Kvalita + komfort + rýchlosť + cena = PZP

Samozrejme, darček k poisteniu nie je jediné, čo vám ponúkame. Okrem výhodnej ceny PZP máme pre vás prvotriedne asistenčné služby. Pokiaľ sa dostanete na cestách do krízovej situácie, stačí zavolať na číslo uvedené na asistenčnej kartičke a príchod špecialistov garantujeme do 60 minút.

PZP u nás znamená tiež komfort, pretože ho uzavriete naozaj rýchlo cez web alebo telefón a vaše auto môže byť okamžite poistené. Navyše všetku komunikáciu vybavíte elektronicky. Spravte si nezáväznú kalkuláciu a zistíte, akú cenu PZP vám vieme ponúknuť. Ak sa rozhodnete stať sa naším klientom, a splníte všetky podmienky, poukaz je váš. 🙂

Ak budete cestovať do zahraničia, nezabudnite aj na cestovné poistenie. 🙂 U nás máte ročné cestovné poistenie za cenu 12-dňového, len za 17,99€.