Poisťovňa Genertel, ktorá ako prvá ponúka služby výlučne online, začína poskytovať povinné zmluvné poistenie (PZP) na Slovensku. Má za cieľ osloviť moderného zákazníka, ktorý hľadá najlepší pomer kvality a ceny, časovo úsporné riešenia ľahko dostupné 24 hodín denne, 7 dní v týždni a spoľahlivosť garantovanú solídnym finančným zázemím a know-how skupiny Generali Group. Využívanie nových technológií ako internet, e-mail či telefón sa odráža na nižšej cene. Navyše zavedením inovatívneho tarifného systému ponúkne Genertel beznehodovým vodičom naozaj atraktívnu cenu, už od 5 eur/mesiac*.
  • Najlepší pomer kvality a ceny: PZP už od 5 eur/mesiac*
  • Jednoduchosť: uzavretie zmluvy za pár minút s okamžitým krytím
  • Spoľahlivosť: solídne finančné zázemie garantované skupinou Generali Group

Genertel poskytuje všetky služby telefonicky a cez internet. Uzatvorenie zmluvy je pre zákazníkov jednoduché a praktické: trvá len niekoľko minút a nie je potrebné spoločnosti posielať žiadne dokumenty. Poistenie je platné ihneď po kliknutí potvrdiť alebo dohode s operátorom a na úhradu máte celých 30 dní. Zmluva je okamžite zaslaná prostredníctvom e-mailu.

Obchodný potenciál potvrdili aj nedávne výskumy spoločnosti Media Research pre Genertel, podľa ktorých by viac ako 23% slovenských majiteľov áut použilo na PZP online poisťovňu. Podľa výskumu pre viac ako polovicu Slovákov sú pri výbere poisťovne rozhodujúce kvalita poskytovaných služieb, likvidácia škodových udalostí a spoľahlivosť. Napriek tomu výskum potvrdil, že u takmer 90% zákazníkov faktorom, ktorý pri rozhodovaní o PZP zaváži najviac,zostáva cena.

Určovanie ceny PZP v poisťovni Genertel.sk je založené na odvážnych sofistikovaných výpočtoch. Do obvyklých tarifných parametrov, akými sú vek, trvalé bydlisko a výkon motora, sa započíta váha vozidla. Okrem toho Genertel zavádza s podporou Slovenskej kancelárie poisťovateľov moderný tarifný systém (BONUS/MALUS) v určovaní ceny poistného, ktorý pozitívne ovplyvní beznehodových klientov. Tento krok je výhodný pre zákazníkov i poisťovňu.
“Našim cieľovým zákazníkom ponúkneme fantastickú cenu. Sú nimi moderní ľudia otvorení novým technológiám, ktorí nepotrebujú osobný kontakt. Hľadajú produkty s najlepším pomerom kvality a ceny a jazdia bezpečne. Genertel im môže poskytnúť fantastické ceny už od 5 eur/mesiac*. Náš osvedčený podnikateľský model v kombinácii s modernou technológiou a inováciou produktov predurčuje Genertel.sk na dlhodobú a stabilnú prítomnosť na Slovensku, s prínosmi pre zákazníkov, samotný trh a rovnako aj pre akcionárov,“ tvrdí Petar Dobric, člen Správnej rady pre priamu a medzinárodnú spoluprácu poisťovne Genertel Insurance Ltd.

Vďaka moderným technológiám budú všetky služby spoločnosti Genertel dostupné na webe 24hodín denne, 7 dní v týždni a prostredníctvom telefónnej ústredne od pondelka do soboty v čase 8.00-20.00, vrátane okamžitej asistencie v prípade nehody. Asistenčná služba je zahrnutá vo všetkých zmluvách PZP. S uvedeným produktom Genertel.sk predstavuje aj inovatívnu službu s názvom „1. flexibilná asistenčná služba“, ktorá umožňuje využiť limit krytia podľa prianí zákazníka.

*Sadzba 5 eur/mesiac je aplikovateľná napr. na Škoda Favorit 43kw, váha 1325 kg, klient vo veku 57 rokovz Košíc