Online poisťovňa Genertel v októbri 2010 vstúpina slovenský trh s ponukou povinného zmluvného poistenia prostredníctvom modelu priameho predaja. Genertel Insurance Ltd. je prvou, výhradne online poisťovňou, ktorá bude pôsobiť na slovenskom trhu.

Nová iniciatíva Generali Group, ktorá je v kontinentálnej Európe lídrom priamej distribúcie produktov, sa spolieha na skúsenosti s online poistením. Skupina Generali je priekopníkom v oblasti online poistenia a v súčasnosti zastáva vedúcu pozíciu na trhu v Nemecku (CosmosDirekt), v Taliansku (Genertel) a vo Francúzsku.

Spoločnosť bude svoje služby poskytovať prostredníctvom priamych kanálov – internetu a call centra. Genertel tak dáva ľuďom možnosť získať poistnú zmluvu kedykoľvek a kdekoľvek bez zbytočných papierov a za pár minút. Predajné aktivity budú zahájené v októbri 2010 a v úvode sa budú zameriavať na povinné zmluvné poistenie motorových vozidiel.

„Na trhu povinného zmluvného poistenia existuje potenciál v skupine klientov, ktorí sú otvorení novým technológiám a pri výbere čo najvýhodnejších produktov nepotrebujú osobný kontakt,” hovorí riaditeľ slovenskej pobočky Genertel Insurance Ltd. Miroslav Chovan.

Nová poisťovňa oslovuje cieľovú skupinu pozostávajúcu z moderných ľudí, ktorí hľadajú produkty a služby s najlepším pomerom kvality/ceny, ľahkosťou prístupu a dostupnosťou 24 hodín denne, 7 dní v týždni so spoľahlivosťou, ktorú garantuje stabilné finančné zázemie skupiny Generali.

Samuel Martiš
PR and Marketing Manager
Samuel.martis@genertel.sk
www.genertel.sk
MediaDom, s.r.o.
Ivan Kahanec
+421 949 233 493
kahanec@mediadom.sk