ĎAKUJEME VŠETKÝM ÚČASTNÍKOM, SÚŤAŽ JE UKONČENÁ. Víťazov sme telefonicky kontaktovali a uverejnili na stránke – www.genertel.sk/k/pzp-zadarmo/. Srdečne gratulujeme!

 

Akú lepšiu súťaž by sme mohli pre vás vymyslieť, ako takú, v ktorej môžete vyhrať to, čo si ako šofér aj tak musíte zabezpečiť. 🙂 Súťaž trvá od 13.2.2017 do 26.2.2017 a každý deň získa jeden výherca Povinné zmluvné poistenie Genertel.

Všetky informácie vrátane výhercov nájdete na stránke www.genertel.sk/pzp-zadarmo/

Kalkulujte s výhrou

Vypočítate si v našej kalkulačke, koľko by pre vaše vozidlo vyšlo Povinné zmluvné poistenie Genertel. Stačí vyplniť len prvú stranu našej kalkulačky a dozviede sa cenu. To je všetko. Výpočtom ste automaticky zaradení do súťaže. Každý deň po dobu 2 týždňov vyžrebujeme jedného výhercu, ktorému PZP na jeho vozidlo zaplatíme my. Ak vás vyžrebujeme, bude vás kontaktovať náš operátor a doklepne s vami všetky detaily. VYPOČÍTAŤ CENU

Rozhodnete sa PZP rovno kúpiť?

Nemusíte napäto čakať, či vás vyžrebujeme. Ak sa vám cena PZP zapáči a rovno si ho zakúpite, žiaden problém. V prípade výhry vám ho spätne preplatíme.

Nevyhrali ste? Žiadne slzy

Ak vás nevyžrebujeme ako výhercu dňa, máme pre vás špeciálnu ponuku. Pokiaľ sa zapojíte do súťaže, máte možnosť využiť špeciálnu zľavu 5% z ceny poistenia. Pozor, táto zľava platí len počas trvania súťaže a môžete si ju uplatniť len prostredníctvom nášho klientskeho centra na čísle 0850 555 555.

Ako uzatvoriť PZP

Do 3 minút máte všetko vybavené. Buď ihneď dokončíte vašu kalkuláciu doplnením potrebných údajov alebo nám zavoláte na 0850 555 555, nemusíte nič robiť, a náš operátor vám zmluvu uzatvorí cez telefón.

Už máte PZP?

PZP od Genertel môžete získať aj v prípade, že ste ho už uzavreli v inej poisťovni. Nie je nič jednoduchšie ako prejsť k nám. Stačí, keď vášmu súčasnému poskytovateľovi pošlete podpísanú výpoveď. Vyplniť ju môžete pomocou nášho generátora výpovede.

Prečo PZP tu a nie inde?

Každého z nás, samozrejme, zaujíma cena. Pokiaľ spadáte do skupiny vodičov, ktorým vieme ponúknuť výhodnú cenu, bude to pre vaše rozhodnutie zrejme kľúčové. Poistenie Genertel má však aj ďalšie výhody. Poistné udalosti napríklad vybavíme do 7 dní od doručenia potrebných dokladov. A navyše neuplatňujeme amortizáciu, čo znamená, že preplatíme plnú výšku škody.

Ešte niečo?

Áno. Naše VIP asistenčné služby sú super. Získate ich zdarma k PZP a môžete ich využiť 24/7. V prípade núdze na cestách k vám špecialisti dorazia do 60 minút. Zabezpečia odťah, dočerpanie paliva, dobitie batérie, opravu vozidla na mieste, náhradnú dopravu, pomôžu vám otvoriť auto ak stratíte kľúče a opravia defekt.