Červené autíčko na klávesniciAk chce byť dnes niekto výnimočne úspešný, potrebuje mať pod kontrolou dve veličiny: čas a priestor. To znamená, že ak môže potrebnú záležitosť vybaviť v čo najkratšom čase, a pritom sa nemusí premiestniť z bodu A do bodu B – vyhral. Prostredníctvom internetu sa nám toto darí kedykoľvek a kdekoľvek. Na základe tohto princípu sme na Slovensku založili nový model poistenia – on-line poisťovňu Genertel. Povinné zmluvné poistenie  si uzatvoríte priamo na web stránke genertel.sk (alebo prostredníctvom telefónu: 0850 555 555) a je platné okamžite po odkliknutí.

Bohužiaľ autonehody sa stávajú aj na Slovensku, a preto po úspechoch v európskych krajinách sme sa dostali aj na Slovensko. Na slovenskom trhu sme prvá výlučne on-line poisťovňa, ktorá poskytuje zákazníkom povinné zmluvné poistenie a miniHavarijné poistenie. Chápeme potreby súčasného vodiča, ktorý býva veľmi zaneprázdnený. Vďaka využívaniu najnovších trendov v oblasti IT technológií a vylúčením distribučných kanálov prostredníctvom predajcov vieme ponúknuť výhodnú cenu našich poistných produktov. Výsledkom je poistenie prístupné z hľadiska času, priestoru a ceny.

Ak idete kupovať nové auto, hľadáte spôsoby ako ho kúpiť čo najlacnejšie. Keď už auto vlastníte, hľadáte spôsoby, ako znížiť spotrebu a ušetriť. Aj v prípade povinného zmluvného poistenia môžete hľadať a aj nájsť to najlacnejšie a najvýhodnejšie poistenie pre vaše vozidlo – on-line poistenie od nás.

Sme súčasťou medzinárodnej skupiny Generali Group (patrí sem aj poisťovňa Generali Slovensko), ktorej 100% vlastníkom je Generali Providencia so sídlom v talianskom Trieste. Generali Group je tretí najväčší Európsky poskytovateľ poistenia. O dôveryhodnosti spoločnosti svedčí aj jej úspešné etablovanie vo viacerých európskych krajinách, napr. v Nemecku pod názvom CosmoDirekt, v Taliansku a v Maďarsku pod názvom Genertel a vo Francúzsku.