Koncom roka sa pravidelne zameriava pozornosť na Povinné zmluvné poistenie. Preto sme sa aj my rozhodli informovať vás, pre ktorých vodičov je naše poistenie výhodné, aké sú naše asistenčné služby a ako získať nižšiu cenu poistenia. Do konca decembra vás navyše obdarujeme aj 100€ poukazom. 🙂

PZP Genertel sa stále oplatí

Najnižšia cena povinného zmluvného poistenia u nás sa pohybuje okolo 52€ za rok. Zameriavame sa najmä na skúsených vodičov z menších miest a obcí.

Novinkou však je, že od jesene tohto roka sme sa rozhodli osloviť aj mladších vodičov od 24 rokov z väčších miest, ktorým vieme ponúknuť výhodnú cenu. Starší skúsení vodiči však naďalej zostávajú pre nás stabilnou základňou a rapídneho zvyšovania cien sa obávať nemusia.

Drahšie poistenie u nás vychádza rizikovým vodičom, ktorí napríklad už spôsobili jednu alebo viac poistných udalostí, alebo vodičom, ktorí majú auto s vysokým výkonom.

Vyskúšajte, aká cena PZP u nás vychádza pre vaše vozidlo. Stačí ak si spravíte nezáväznú kalkuláciu v našej kalkulačke.

Naše asistenčné služby nie sú len samozrejmosť

Každý klient, ktorý si u nás uzatvorí PZP, automaticky získa aj VIP Asistenčné služby. Tie sú mu k dispozícii 24 hodín denne a v prípade potreby garantujeme príchod špecialistov do 60 minút. Pokiaľ by ste na špecialistov asistenčnej služby čakali dlhšie ako hodinu, ako ospravedlnenie vám pošleme 50€.

Naše asistenčné služby zahŕňajú odtiahnutie vozidla, dočerpanie paliva, dobitie batérie, opravu vozidla na mieste, 3 –dňovú úschovu nepojazdného vozidla a v prípade potreby vybavíme náhradnú dopravu autom, vlakom alebo lietadlom. Taktiež ponúkame asistenciu pri otvorení zámku v prípade straty kľúčov a opravu defektu.

asistencne sluzby

Ako získať nižšiu cenu poistenia

Myslíme na životné prostredie, preto preferujeme elektronickú komunikáciu. Ak si ju klient zvolí pri uzatváraní poistenia, pomáha nám tým nielen šetriť prírodu, ale získa aj nižšiu cenu poistenia. Ďalšou výhodou je, že všetky potrebné dokumenty sú klientovi okamžite doručené na jeho e-mailovú adresu.

Nižšie poistné vieme ponúknuť aj klientovi, ktorý si zvolí ročnú platbu poistného.

Medzi ďalšie významné faktory, ktoré pozitívne vplývajú na cenu poistenia, patrí aj doterajší bezškodový priebeh klienta. Bezpečnosť na cestách je pre nás prvoradá, preto odmeňujeme skúsených a zodpovedných vodičov nižšou cenou poistenia.

K PZP vám ponúkame ešte viac

Cestovné poistenie zadarmo na 3 dni od nás k PZP získa automaticky každý klient, a platí pre celú rodinu (2 dospelí a max. 5 detí). Za výhodnú cenu si u nás navyše môžete vybrať z 3 pripoistení:

100€ poukaz ku každému PZP len do konca decembra

Pre každého nového klienta, ktorý si u nás uzatvorí PZP, je už pripravený cestovný poukaz v hodnote 100€. Pýtate sa, na čo ho môžete využiť? Ideálne na krátke hotelové balíčky, to znamená napríklad 2 noci v príjemnom hoteli, v peknej lokalite, ktorú si sami vyberiete, vrátane raňajok a poukážky na stravovanie.

Na to, aby sme vám darček poslali, stačí splniť tieto 3 podmienky:

  1. Uzatvoriť si Povinné zmluvné poistenie Genertel v termíne od 14.11.2016 do 31.12.2016 na motorové vozidlo.
  2. Uzatvoriť si PZP buď na našom webe alebo s naším operátorom na čísle 0850 555 555.
  3. Uhradiť poistné do 10 pracovných dní.

Všetky informácie nájdete na www.genertel.sk/poukaz.