Vcíťte sa do role skutočného pretekára a splňte si svoj sen o neviazanej jazde bez rýchlostných limitov. Na vlastnej koži zažite jazdu v pravom pretekárskom aute. Jazdou si zdokonalíte svoje šoférske zručnosti a na cestách vás nič tak ľahko neprekvapí.

Vyhrajte adrenalínovú jazdu

Jazdu v nadupanom športovom aute je možné vyhrať do 30. apríla 2013. Stačí si vypočítať cenu povinného zmluvného poistenia a zadať svoje telefónne číslo. Akonáhle sa na stránke zobrazí nezáväzná kalkulácia ceny PZP, ste v hre! Hráte o jeden zo siedmych poukazov na adrenalínovú jazdu v športovom aute na profi okruhu Slovakia Ring.

Ako je možné poukaz využiť?

Chcete si zajazdiť sami alebo sa radšej zveríte do rúk skúseného pretekára a rýchlu jazdu si vychutnáte zo sedadla spolujazdca? Poukaz Vás oprávňuje vybrať si jednu z možností:

  • absolvovať jazdu samostatne v športovom aute podľa výberu
  • zviezť sa so skúseným pretekárom na športovom vozidle v úlohe spolujazdca

Mať auto plne pod kontrolou alebo odpozorovať praktiky rýchlej jazdy od skúseného pretekára? Záleží len na Vás, ktorému adrenalínovému zážitku dáte prednosť. Tak či onak, nuda na okruhu nehrozí.

Najvýhodnejšia ponuka PZP

Ak sa zapojíte do súťaže, nevyhráte len poukaz, ale aj možnosť získať najvýhodnejšie povinné zmluvné poistenie, ktoré v Generteli začína už na 59-tich eurách za rok. Navyše je v cene PZP zahrnutý aj balík so širokou ponukou asistenčných služieb. Nech vás na cestách zaskočí čokoľvek, na Genertel sa môžete spoľahnúť kedykoľvek a kdekoľvek, doma či v zahraničí. Asistenčné služby sú vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni po celý rok.

Jazdite s vedomím, že je o vás dobre postarané.