Vodiči a vodičky, už si nemusíte lámať hlavu nad tým, čo spravíte keď sa vám na ceste pokazí auto. Poisťovňa Genertel ako jediná na Slovensku garantuje, že špecialisti prídu do 60 minút a váš problém následne vyriešia alebo s jeho riešením pomôžu. Tieto jedinečné VIP asistenčné služby, teraz získate ku každému povinnému zmluvnému poisteniu.

„Vodičom vozidiel do 3,5t poistených v Generteli ako jediní na slovenskom trhu garantujeme, že naši špecialisti k nim prídu do 60 minút a prinesú im novú batériu, pomôžu naštartovať auto, prinesú palivo a ďalšie nástroje na opravu auta. V prípade potreby príde priamo odťahová služba a vozidlo odvezie do najbližšieho servisu alebo domov,“ vysvetlil Miroslav Chovan, riaditeľ pobočky Genertel na Slovensku. Ak špecialisti neprídu do 60 minút, poisťovňa vyplatí zákazníkovi 50 Eur na benzín alebo naftu. Táto akciová ponuka na VIP asistenčné služby platí pre zmluvy o PZP uzatvorené od 1.10. do 18.10.2011. Túto novinku spúšťa poisťovňa Genertel pri príležitosti Autosalónu v Nitre, kde v týchto dňoch prezentuje svoje služby.

Všetky VIP asistenčné služby, medzi ktoré patrí aj pomoc pri otvorení zámku vozidla po strate kľúčov, tzv. alkohol taxi či zapožičanie náhradného vozidla, majú zákazníci Genertelu k dispozícii bezplatne k povinnému zmluvnému poisteniu. Asistenčné služby zahŕňajú aj pomoc vodičom v zahraničí. Asistenčné služby sú zákazníkom poskytované v spolupráci so spoločnosťou Europ Assistance – popredným celosvetovým poskytovateľom asistenčných služieb.

Zodpovední a beznehodoví vodiči môžu v Generteli získať poistenie už od 59 Eur ročne jednoducho za pár minút. Detailné informácie o VIP asistenčných službách nájdu na www.genertel.sk alebo na telefonickej linke 0850 555 555.