Prečo blogujeme

Náš tím Genertel sa zhodol na tom, že chceme ľuďom, a to nie len našim klientom, pravidelne prinášať články, ktorých obsah bude mať pre nich hodnotu.

Žiadna téma nie je tabu

Nechceme sa však venovať len téme poisťovníctva. Hoci je to naše hlavné poslanie. Radi by sme vám prinášali aktuálne informácie, zaujímavosti, vtipné články, tipy ako si poradiť v rôznych situáciách, nie len zo sveta motorizmu. Cieľom pre nás je priblížiť čitateľom aj to, že u nás pracujú reálni ľudia. Genertel nie je nejaká budova plná strojov, ktoré len počítajú poistné, ako to na mnohých občas pôsobí. 🙂

Súťaž Bloger roka

Ak sa vám náš blog páči, budeme veľmi radi, keď nám venujete svoj hlas v súťaži Bloger roka. Hlasovanie je jednoduché, pozostáva z 2 krokov:

  1. vyplníte formulár na www.blogerroka.sk/2015/genertel,
  2. kliknete na odkaz, ktorý príde na váš e-mail.

Bloger roka

Ak by ste mali záujem pozrieť si naše najčítanejšie články, tu sú 3 z nich:

Pre vstup na diaľnicu už postačí len internet

dialničná známka

7 typov šoférov, ktorých stretávame na cestách

Nervózny šofér

Ukradli mi auto. Čo teraz?

kradez lupic

Nie sme len poisťovňa

Poisťovne sú vo všeobecnosti neobľúbené inštitúcie.  Sú spájané buď s povinnými opletačkami, na ktoré väčšinou nikto nemá čas ani chuť ich vybavovať, alebo s nepríjemnými udalosťami, pri ktorých sme už tak či onak nešťastní a nahnevaní, že sa vôbec stali. Navyše, musíme čakať na vyplatenie našej poistky.

My chceme klientom poskytovať také služby, aby sme ich zbytočne nezaťažovali a zároveň mali servis na najvyššej úrovni. Často máme s klientmi kamarátske vzťahy. Operátora poznajú po mene a sú zvyknutí, že na svoje otázky dostanú odpovede. Náš klient nemusí nikam chodiť. K uzavretiu poistenia mu stačí len pár virtuálnych krokov.