Nedávno sme sa zúčastnili udeľovania cien súťaže Bloger roka. S naším Genertel blogom sme sa prihlásili do kategórie Firemný blog a vďaka vašim hlasom sme sa spomedzi všetkých zúčastnených blogov dostali medzi 7 najlepších.

blogerroka-2015-7732

Zdroj: www.blogerroka.sk

Hoci bolo udeľovanie cien v piatok 13., nedopadlo pre nás vôbec tragicky. 🙂 Na vyhlásenie víťazov kategórie firemný blog sme si pekne dlho počkali, keďže si nás nechali na záver a pred nami bolo zvyšných 9 kategórií. Napokon sme si prevzali cenu a mohli sme sa začať tešiť z nášho druhého miesta.

Z tohto ocenenia máme naozaj veľkú radosť, pretože je to pre nás krásna odmena za prácu, ktorou sa vám snažíme prinášať články, ktoré si radi prečítate. Ani náhodou však nechceme zaspať na vavrínoch a budeme naďalej makať na tom, aby bol náš blog stále lepší vo všetkých smeroch a aby ste vy, naši čitatelia, na ňom našli to, čo vás zaujíma. A prvé miesto je pre nás stále lákavé. 🙂bloger roka

Témy, ktoré na blog vyberáme sa týkajú rôznych oblastí a do budúcna chceme tieto oblasti naďalej rozširovať. Poistenie je to, čo u nás naši klienti hľadajú. Preto budeme prinášať články, ktoré budú vysvetľovať rôzne pojmy a postupy používané v poisťovníctve, a tak trochu ich prekladať do ľudskej reči, aby sa v nich naši čitatelia ľahšie orientovali. Nechceme však nikoho zahltiť len témou poistenia. Radi píšeme články, ktoré sú zábavné, ale aj tie, vďaka ktorým vám vieme v rôznych veciach poradiť alebo ponúknuť užitočné tipy. Do budúcna prinesieme aj zopár noviniek, napríklad sa budeme venovať téme cestovania.

Ako sme už písali, najdôležitejším článkom blogu sú čitatelia. Ak by ste teda mali témy, o ktorých by ste si chceli prečítať na našom blogu, budeme radi, keď nám ich napíšete pod článok do komentárov. 🙂

Na záver ešte zopár našich najúspešnejších článkov:

5 krokov, ako postupovať pri dopravnej nehode

5krokov nehoda

Pre vstup na diaľnicu už postačí len internet

dialničná známka

7 typov šoférov, ktorých stretávame na cestách

Nervózny šofér